Effie Studio Nedir?

 

Effie Studio, reklamverenlerin, reklam, medya ajanslarının, araştırma şirketlerinin, PR ajanslarının Effie Ödülü kazanmış kampanyalarını masaya yatırıldığı, tüm bir yıl boyunca aktif olacak bir platform.

Ödüllü kampanyaların ortaya çıkışları, detayları, elde ettikleri başarıları ve karşılaştıkları zorlukları Yalçın Pembecioğlu’nun moderasyonuyla kısa ama doyurucu sohbetler ederek Effie Studio Youtube kanalında paylaşıyoruz.

Effie Studio Projeleri için Arşiv sayfasından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Effie Studio'nun Sektöre Katkıları Nedir?

 

Düzenli ve sürekli içeriklerle pazarlama ve reklam sektörü profesyonelleri için bir eğitim platformu yaratılmış olur.

Video çekimleri, marka, reklam ajansı, araştırmacı ve PR profesyonellerinin bir arada katılımıyla gerçekleşir. Böylece sektör içi iletişimi güçlendirilmiş olur.

Marka, ajans, araştırmacı ve PR yetkililerinden oluşan ekiplerin, bu videolarda yer almaları, kurumlarının başarılarına ek olarak kişisel başarılarını da göstermelerini sağlar. Böylece sektör profesyonellerine de katkı sağlanmış olur.

Pazarlama ve reklam sektöründe çalışmak, iletişimci, araştırmacı olmak isteyen herkes için, başarılı projelerin detaylarını yaratıcılarından dinleme fırsatı yaratır. Böylece sektöre yeni yetenek kazandırma fırsatı oluşturur.